Nowe i uzupełnione o kopie dokumentów notki tajnych współpracowników służby bezpieczeństwa

By | Styczeń 29, 2020
  • Bronisz Zdzisław s. Klemensa ur. 13.07.1955 IPN Lu 554/68 TW ps. „Tadeusz” nr. ew. 8465 Węgrów
  • Budek Mirosław s. Tadeusza ur. 27.04.1965 IPN Lu 00415/250 i 00425/221 TW ps. „Ikarus” nr. rej. 62856 Ręczaje Polskie gm. Poświętne kontrwywiad wojskowy
  • Byczko Jan s. Pawła ur. 08.08.1943 IPN Lu 554/63 TW ps. „Misiek” nr. ew. 8354 Mińsk Mazowiecki
  • Chełchowski Andrzej s. Augustyna ur. 15.08.1952 IPN Lu 445/59 TW ps. „15” nr. ew. 8627 Mińsk Mazowiecki
  • Chudek Jarosław Jana ur. 19.05.1963 IPN Lu 554/69 TW ps „Student” nr. ew. 8486 Łuków
  • Dobosz Edward s. Ignacego ur. 14.04.1957 IPN Lu 00425/67 TW ps. „Rysiek” r. ew. 34815 Suchowizna gm. Stanisławów kontrwywiad wojskowy
  • Dyka Dariusz Szczepan s. Jana ur. 02.01.1947 IPN Lu 555/35 TW ps. „Jan” nr. ew. 9303 Siedlce
  • Jagło Andrzej s. Mariana ur. 04.12.1955 IPN Lu 00425/69 TW ps. „Grażyna” nr. ew.41938 kontrwywiad wojskowy Łochów
  • Jakubowski Krzysztof s. Romana ur. 24.08.1960 IPN Lu 00425/254 TW ps. „Jakub” nr. ew. 33103 Huta Mińska kontrwywiad wojskowy
  • Kacpura Roman s. Kazimierza ur. 18.01.1939 IPN Lu 00425/176 TW ps. „Rom” nr. ew. 5948 Mińsk Mazowiecki kontrwywiad wojskowy
  • Karski Marek s. Leona ur. 26.12.1966 IPN Lu 00425/240 TW ps. „Roman” nr. ew. 5013 Węgrów kontrwywiad wojskowy
  • Kondej Marian s. Piotra ur. 21.08.1956 IPN Lu 00425/104 TW ps. „Bazalt” nr. ew. 42839 kontrwywiad wojskowy Samogoszcz gm. Maciejowice
  • Kopeć Jan s. Edwarda ur. 11.07.1953 IPN Lu 00425/74 TW ps. „Jodła” nr. ew. 34608 Tychy kontrwywiad wojskowy.
  • Koper Tadeusz s. Mariana ur. 28.10.1956 IPN Lu 00425/123 TW ps. „Grafos” nr. ew. 40561 Kopice pow. Siedlce kontrwywiad wojskowy
  • Krajewski Władysław Zbigniew s. Erazma ur. 6.12.1935 IPN Lu 00419/448 TW ps. „Felek” Łochów
  • Kur Witold s. Stanisława ur. 01.09.1958 IPN Lu 00415/167 i IPN Lu 00425/167 TW ps. „Tabor” nr. rej. 53117 kontrwywiad wojskowy Czerśl gm. Łuków
  • Miłobędzcki Ryszard s. Kazimierza ur. 12.11.1950 IPN Lu 555/44 TW ps. „Diana” nr. ew. 4449 Sokołów Podlaski
  • Mirosz Tadeusz s. Antoniego ur. 17.02.1962 IPN Lu 00425/198 TW ps. „Adam” nr. ew. 62605 Dobre kontrwywiad wojskowy
  • Paszkowski Marek Jerzy s Jerzego ur. 29.10.1958 IPN Lu 00425/203 TW ps. „Hanna” nr. ew. 1045 Kałuszyn kontrwywiad wojskowy
  • Piekarski Leszek s. Kazimierza ur. 25.09.1958 IPN Lu 00425/175 TW ps. „Róża” nr. ew. 49637 kontrwywiad wojskowy Pilawa
  • Poszytek Andrzej s. Mieczysława ur. 15.11.1963 IPN Lu 00r25/195 TW ps. „Mały” nr. ew. 52956 Unin gm Górzno pow. Garwolin kontrwywiad wojskowy
  • Protasiuk Edward s. Stanisława ur. 12.03.1924 IPN Lu 00419/404 TW ps. „Wrzos” Grabianów k. Siedlec
  • Sztelmach Sylwester s. Wiesława ur. 26.05.1961 IPN Lu 00425/196 TW ps. „Tulipan” nr. ew. 60734 Wola Starogrodzka kontrwywiad wojskowy
  • Warowny Zygmunt s Wacława ur. 25.05.1961 IPN Lu 00425/209 TW ps. „Jacek” nr. ew. 2819 Górzno Kolonia kontrwywiad wojskowy
  • Wegner Piotr s. Wojciecha ur. 03.09.1960 IPN Lu 00425/179 TW ps. „Alga” nr. ew. 67271 Siedlce kontrwywiad wojskowy
  • Zagańczyk Mirosław s. Mirosława ur. 92.02.1963 IPN Lu 00425/213 TW ps. „Stive” nr. ewid. 63311 Mińsk Mazowiecki kontrwywiad wojskowy
  • Zawada Zenon s. Ryszarda ur.. 20.09.1960 IPN Lu 00425/182 TW ps. „Andrzej” nr. ew. 60186 Pilawa kontrwywiad wojskowy

Dodaj komentarz