Dodano nowe notki

By | Styczeń 2, 2019

 

Lista nowych notek kandydatów na TW i TW, które można oglądać na stronie Fundacji Gazety Podlaskiej im. prof. Tadeusza Kłopotowskiego w dziale z akt IPN

  • Dąbrowski Grzegorz s. Bolesława ur. 13.01.1955 IPN Lu 00414/541 kandydat na TW nr. rej. 8472 Siedlce nie został zwerbowany
  • Dybowski Zbigniew s. Stanisława ur. 21.10.1956 IPN Lu 00414/554 kandydat na TW nr. rej 9063 Siedlce nie został zwerbowany
  • Flera Wojciech s. Henryka ur. 22.09.1961 IPN Lu 00414/549 kandydat na TW nr. rej. 8718 Mińsk Mazowiecki nie został zwerbowany
  • Franczak Leokadia c. Stanisława ur. 12.09.1933r. IPN Lu 00423/23 kandydat na TW nr. rej.3369 Siedlce nie została zwerbowana
  • Gadziński Ireneusz s. Stefana ur. 01.10.1939 IPN Lu 00414/303 kandydat na TW nr. rej. 5566 Mińsk Mazowiecki
  • Goźliński Wacław s. Tadeusza ur. 95.03.1952 IPN Lu oo414/862 kandydat na Tw nr. rej. 8746 Kałuszyn nie został zwerbowany
  • Górski Stanisław s. Stefana ur. 1402.1930 IPN Lu 555/38 TW ps. „Walenty r. rej. 7866 Siedlce
  • Grześkiewicz Leszek Zbigniew s. Józefa ur. 11.10.1956 IPN Lu 00419/1928 nr. rej. 8233 Siedlce Zabezpieczenie Operacyjne
  • Hanisch Piotr s. Alfonsa ur. 30.07.1950 IPN Lu 00414/252 kandydat na TW nr. rej. 4778 Siedlce nie został zwerbowany
  • Iskra Krzysztof s. Tadeusza ur. 15.04.1950 IPN Lu 00419/1227 kandydat na TW Siedlce nie został zwerbowany
  • Jacórzynska Regina c. Aleksandra ur. 07.09.1948 IPN Lu 00419/1789-1791 ZO nr. ew. 9389 Łuków
  • Jasińska Jadwiga c. Józefa ur. 02.05.1943 IPN Lu 00419/117 kandydat na TW ps. „JJ” nr. rej. 3509 Siedlce nie została zwerbowana
  • Jastrzębska Urszula c. Edwarda ur. 02.08.1950 IPN Lu 00419/731 (1399/I) kandydatka na prowadzącą LK nr. rej. 4101 Siedlce nie została zwerbowana
  • Karczewska Wiesława Helena c. Wacława ur. 09.07.1953 IPN Lu 00419/1146 kandydat na TW nr. rej. 6423 Węgrów nie została zwerbowana
  • Karpiński Ryszard s. Jana ur. 24.10.1947 IPN Lu 00419/613 kandydat na TW nr. rej. 6185 Rudka gm. Mrozy nie został zwerbowany
  • Kąkol (Sadokierska) Teresa Julia c. Julina ur. 10.01.1960 IPN Lu 00414/986 i IPN Lu 00423/115 KO WZO nr. rej. 6969 Boroszków gm. Skórzec
  • Kiergielewicz Tadeusz s. Wacława ur. 23.09.1950 IPN Lu 00414/654 i IPN Lu 00419/1577 kandydat na TW nr. rej. 8743 Siedlce nie został zwerbowany
  • Kisielewski Jacek s. Aleksandra ur. 21.01.1952 IPN Lu 00414/456 kandydat na TW nr. rej. 2745 Siedlce nie został zwerbowany
  • Klejc Adam s. Stanisława u. 5.01.1942 IPN Lu 00419/1337 kandydat na TW Siedlce nie został zwerbowany
  • Kleszczewski Bronisław s. Stanisława ur. 01.06.1933 IPN Lu 00423/72-74 KO nr. rej. 3041 Sokołów Podlaski
  • Komar Małgorzata c. Mariana ur. 12.05.1960r. IPN Lu 00414/1023 i IPN Lu 00423/152 KO ZO nr. rej. 6981 Siedlce
  • Krajewska Jadwiga IPN Lu 00419/732 kandydat na TW „KJ” Siedlce nie została zwerbowana
  • Kruk Krzysztof s. Zygmunta ur. 16.09.1962 IPN Lu 00414/272 kandydat na TW „KK” Węgrów nie został zwerbowany
  • Rola Eugeniusz Zygmunt s. Władysława ur. 05.02.1948 kandydat na TW nr. rej. 7334 Sokołów Podlaski nie został zwerbowany
  • Wolski Janusz s. Fryderyka ur. 08.07.1955 r. IPN Lu 00414/179 TW „Bramkarz” Siedlce nie został zwerbowany
  • -Kubuj Bogdan s. Aleksandra ur. 07.08.1946 IPN Lu 00419/477 (1130/I) był kandydatem na TW Siedlce nie został zwerbowany
  • Lalak Jadwiga c. Stefana ur. 10.02.1942r. IPN Lu 00419/109 kandydat na LK nr. rej. 2991 Siedlce
  • Lewandowska Wanda C. Stanisława ur. 09.08.1949 IPN Lu 00414/243 kandydat na TW nr. rej. 9685 Mińsk Mazowiecki nie została zwerbowana
  • Lewczuk Marek s. Stanisława ur. 25.11.1957 IPN Lu 00414/737 TW ps. „Lawina” nr. rej. 8433 Siedlce
  • Lewicki Zbigniew Adam s. Stanisława ur. 01.05.1946 IPN Lu 00419/83 kandydat na TW ps. „LZ” nr. rej. 1287 Purzec pow. Siedlce nie został zwerbowany
  • Lipiński Janusz s. Franciszka ur. 11.09.1947 IPN Lu 00419/15 kandydat na TW nr. rej. 27811 Siedlce
  • Mamcarz Wojciech s. Stefana ur. 30.10.1966 IPN Lu 00414/563 i IPN Lu 00419/1483 kandydat na TW nr. rej. 8778 WSRP Siedlce nie został zwerbowany
  • Matosek Marianna c. Leona ur. 28.03.1960 r. IPN Lu 00423/37 kandydat na TW nr. ew. 8499 Sobolew k. Garwolina nie została zwerbowana
  • Michalik Henryk s. Piotra ur. 01.11.1936r. IPN Lu 00419/1292 kandydat na TW nr. rej. 6985 Mińsk Mazowiecki nie został zwerbowany
  • Nieć Jadwiga Elżbieta c. Rudolfa ur. 26.09.1956 IPN Lu 00419/127 kandydat na TW studentka WSR-P w Siedlcach nie została zwerbowana
  • Andrychowicz Rafał Jan s. Antoniego ur. 21.01.1927 IPN Lu 00419/1197 kandydat na TW ps. „Rafał” nr. rej. 5880 Skórzec k. Siedlec nie został zwerbowany
  • Sikorski Adam Antoni ur. 28.12.1955 IPN Lu 00414/380 kandydat na TW ps. „Adam” Skórzec k. Siedlec
  • Oryl Mieczysław s. Konstantego ur. 04.05.1928 IPN Lu 00419/598 kandydat na TW „OM” nr. rej 6559 Siedlce nie został zwerbowany
  • Pawlik Stanisław s. Wiktora ur. 08.11.1948 IPN Lu 00419/699 kandydat na TW Siedlce
  • Sawicki Marek Juliana ur. 29.07.1958 w Warszawie. IPN LU 00414/227 kandydat na TW Siedlce nie został zwerbowany
  • Siemieniuk Halina c. Piotra ur. 15.03.1949 IPN Lu 00414/61 TW ps. „SH” Siedlce nie została zwerbowana
  • Solnica Stefan s. Aleksandra ur. 15.12.1934 IPN Lu 00419/117 i IPN Lu 00414/169 kandydat na TW nr. rej. 5465 Siedlce nie został zwerbowany
  • Szczypek Andrzej s. Franciszka ur. 24.05.1940r. IPN Lu 00414/487 i IPN Lu 00423/39 kandydat na TW nr. rej. 8483 Garwolin nie został zwerbowany
  • Szewczyk Janina Bożena c. Wiktora ur. 23.12.1928 IPN Lu 00419/988 kandydat na TW ps. „JSz” nr. rej. 6373 Węgrów nie została zwerbowana
  • Troć Lesław s. Henryka ur. 30.09.1951 r. IPN Lu 00419/968 kandydat na LK Siedlce nie został zwerbowany
  • -Wasak Romuald s. Franciszka ur. 06.02.1955 IPN Lu 00419/1789-1793 kandydat do ZO nr. rej. 9431 Łuków nie został zwerbowany
  • -Węsak Marian s. Kazimierza ur. 10.09. 1951 IPN Lu00414/75 kandydat na TW Siedlce nie został zwerbowany
  • Wichowski Bogusław s. Stefana ur. 06.07.1952 IPN Lu 00419/423 kandydat na LK Siedlce nie został zwerbowany
  • Wierzbicki Tomasz Stanisław s. Romana ur. 08.05.1961 r. IPN Lu 00414/418 TW ps. „Sławek” nr. rej. 8186 Sokołów Podlaski
  • Włodawiec Paweł s. Stefana ur. 08.03.1963 IPN Lu 00423/72-74 KO Stałego Punktu Obserwacyjnego w Sokołowie Podlaskim nr. rej. 7889 Sokołów Podlaski
  • Wójcik Ryszard s. Józefa ur. 20.10.1957 IPN Lu 00414/575 kandydat na TW nr. rej. 8838 Sokołów Podlaski nie został zwerbowany
  • Wojewódzki Czesław s. Michała ur. 08.09.1928 IPN Lu 00419/326 TW ps. „Sowa” nr. rej. 6810 Pieńki Kolonia gm. Repki pow. Sokołów Podlaski
  • -Zawistowski Zbigniew s. Józefa ur.22.04.1957 r. IPN Lu 00419/1067 kandydat na TW ps. „ZZ” Garwolin nie został zwerbowany

Dodaj komentarz