Lista nowych notek kandydatów na TW i TW które można oglądać na stronie Fundacji Gazety Podlaskiej im. prof. Tadeusza Kłopotowskiego w dziale z akt IPN

By | Grudzień 19, 2018

Lista nowych notek kandydatów na TW i TW które można oglądać na stronie Fundacji Gazety Podlaskiej im. prof. Tadeusza Kłopotowskiego w dziale z akt IPN

  • Banaszek Krystyna c. Mariana ur. 21.10.1953 IPN Lu 00419/1068 kandydat na TW ps. BK” nr. rej. nr. 6504 Garwolin nie została zwerbowana
  • Bącik Andrzej Stanisław s. Rafała ur. 04.10.1952 IPN Lu 00414/335 kandydat na TW nr. rej.7026 Jeleniec gm. Stanin
  • Bączek Józef s. Wiktora ur. 05.11.1935r. IPN Lu 00419/1159 kandydat na TW nr. rej. 7114 Węgrów
  • Bednarczyk Dariusz s. Franciszka ur. 17.09.1960 IPN Lu 00414/361 i 00419/1152 kandydat na TW Węgrów nie został zwerbowany
  • -Belkiewicz Lech Jan s. Kazimierza ur. 21.10.1952 IPN 00414/330 (1803/I) kandydat na TW nr. rej. 5803 Latowicz pow. Mińsk Mazowiecki
  • Biardzki Janusz Piotr s. Juliana ur. 29.06.1931 IPN Lu 00419/1186 kandydat na TW nr. rej. 7156 Siedlce odmówił współpracy
  • Bielak Wiesław s. Franciszka ur. 31.08.1944 IPN Lu 00419/1314 kandydat na TW nr. rej.6303 (nie został zwerbowany) Siedlce
  • Bielicki Stanisław s. Czesława ur. 22.11.1950 IPN Lu 00419/871 kandydat na TW nr. rej. 4922 Siedlce nie dał się zwerbować
  • Błażejewski Henryk s. Stanisława ur. 12.07.1949 IPN Lu 00419/1430 kandydat na TW lub KO „BH” nr. rej. 6919 Siedlce
  • Bokus Zofia Wanda c. Franciszka ur. 26.02.1933r. IPN Lu 00414/178 kandydat na TW nr. rej. 5255 Garwolin
  • Boncik Jan s. Eugeniusza ur.19.03.1952 IPN Lu 00419/998 kandydat na TW nr. rej. 6309 Łuków
  • Borkowska Bożena c. Feliksa ur. 03.03.1951 IPN Lu 00419/1292 kandydat na TW nr. rej. 7203 Siedlce
  • Borkowska Zofia Halina c. Teofila ur. 18.07.1949r. IPN Lu 00419/785 kandydat na LK nr. rej. 3903 Siedlce
  • -Brochocki Andrzej Stanisław Józefa ur. 12.01.1950 IPN Lu 00419/1183 kandydat na TW Siedlce
  • Brudnicki Wiesław s. Kazimierza ur. 14.03.1951 IPN Lu 00419/1371 kandydat na TW nr. rej. 8341 Węgrów nie został zwerbowany
  • -Ceran Barbara c. Kazimierza ur. 10.07.1960 IPN Lu 00419/1058 i IPN Lu 00414/308 kandydat na TW nr. rej. 6108 Osiny Nowe gm. Mińsk Mazowiecki
  • -Ceranka Eugeniusz s. Stanisława ur. 16.08.1948 IPN Lu 00419/89 kandydat na TW nr. rej. 2733 Halinów nie został zwerbowany
  • Chamluk Małgorzata c. Edmunda ur. 10.01.1962 IPN Lu 00414/312 i IPN Lu 00419/1069 kandydat na TW nr. rej.6898 Siedlce
  • Chojecki Emil Bogdan s. Stanisława ur. 14.09.1943 IPN Lu 00419/1172 kandydat na TW nr. rej. 6926 Siedlce jest notka
  • Chromiński Józef s. Wacława ur. 30.04.1942r. IPN Lu 00423/85 KO Sekcji „B” WZO WUSW w Siedlcach nr. rej. 8296 Siedlce
  • Cieślińska Hanna Pelagia c. Władysława ur. 11.07.1945 IPN Lu 00414/191 kandydat na TW Mińsk Mazowiecki
  • Cisłak Elżbieta c. Tadeusza ur. 16.10.1956 IPN Lu 00419/105 kandydat na TW „CE” nr. rej. 2632 i KO nr. rej. 3111Siedlce
  • -Czerkas Andrzej Marian s. Andrzeja ur. 01.07.1955 IPN Lu 00423/36 nr. rej. 8260 kandydat na TW Sokołów Podlaski
  • Czerski Jan s. Bolesława ur. 10.06.1939 IPN Lu 00414/289 kandydat TW ps. „JC” nr. rej. 6525 Siedlce
  • Dąbrowski Ryszard Walenty s. Wacława 15.02.1950 IPN Lu 00414/347 kandydat na TW nr. rej. 7188

Dodaj komentarz